Yves Beaumont (BE) - schilderijen
Bart Benschop (NL) - analoge fotografie
Demiak (NL) - schilderijen
Pär Strömberg (SE) - schilderijen
Tegenover de dynamiek en het drama van de eisende stad is het landschap meer en meer een plek om de hectiek te ontwijken; om te beleven dat groei zowel als afsterving symbool zijn van de complementaire natuur. Hoe ervaren wij ons landschap opnieuw na het vertoeven in de steeds meer gecultiveerde stad? Wat is in wezen nog de natuur die we kennen? Natuur en stad lijken tegenovergestelde doelen te hebben, zodat een collectief gevoel van ontheemding of bevreemding ontstaat. Alsof wij voortdurend op zoek zijn naar bevrijding in romantiek of poëzie.
Cross-over expo
Met stalen beelden van Eelke van Willegen, hyperrealistische schilderijen van Jhonie van Boeijen en houttriplex werken van Melle Aussems.
De begin dit jaar gerealiseerde project space biedt ruimte aan kunstuitingen die een eigen relatie aangaan met het reeds geëxposeerde werk. Als het ware een tentoonstelling binnen de tentoonstelling. Daarmee biedt 'cross-over' nieuwe openingen naar de reeds lopende tentoonstelling